Do naszej rodziny NEBO dołączyła wspólnota z Młochowa.
W miniony piątek nasz moderator ks. Kazimierz wraz z an. Julią ze wspólnoty z Bemowa wybrali się na spotkanie do Młochowa.
Po zapaleniu świecy przyszedł czas na rozważanie Słowa Bożego, czyli namiot spotkania. Część modlitewna szybko minęła. Ks. proboszcz zrobił nam pyszną niespodziankę - zamówił pizzę.
Czas nam zleciał na oficjalnych i nieoficjalnych opowieściach o formacji i życiu oazowym.
Życzymy nowej wspólnocie wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej.